Hikâyemiz


Biz Kimiz

Yaratıcı Ebeveyn , Uzm. Dr. Kerem Dündar’ın Nöro Sağlık çatısı altında binlerce danışmanlık tecrübesi, tıp, tamamlayıcı tıp, modern bilim, teknoloji çerçevesinde gelişimlerle kurguladığı, ebeveynlik, yeni nesil öğretmenlik ve çocuklarda beyin gelişimi ve kişisel gelişim konseptini kapsayan bir sosyal platformdur.

Platformumuz bünyesinde alanında uzman doktorlar, klinik psikologlar, öğretmenler, farklı disiplinlerden akademisyenler ve uzmanlar projelerimizin hayata geçirilmesinde ve sürdürülmesinde katkı sunmaktadır.

Yaratıcı Ebeveyn, bireylerle, eğitim kurumlarıyla, özel şirketlerle “Ebeveyn Destekleyici” içerikler üretmekte, bu alanlarda projeler geliştirmektedir.

Sizde platformumuzun destekçisi veya ortak proje geliştiricisi olmak  isterseniz, alttaki grafiği inceleyip, linkteki formu doldurabilirsiniz.

 

Biz Yaratıcı Ebeveynde Ne yapıyoruz?

Siz Yaratıcı Ebeveynde Neler Yapabilirsiniz?

İletişime Geçmek İçin

Modelimiz

Yaratıcı Ebeveyn; yeni nesil ebeveynlik modellerini, başarılı örnekler eşliğinde tecrübe, profesyonellik ve bilim çerçevesinde sizlerle buluşturmayı hedefler.


2018 yılında bizler klinik çalışanları olarak, burada edindiğimiz tecrübelerden, onlarca danışandan toplamış olduğumuz verilerden, verdiğimiz eğitimlerden, ceplerimize doldurduğumuz tüm bu kazanımlardan yola çıktık ve bir süre sonra şu soruları kendimize sormaya başladık: ‘Sahip olduğumuz bu deneyimleri nasıl daha fazla insana aktarabiliriz?, Bize ulaşamayan insanlara biz nasıl ulaşabiliriz? İnsanların ebeveynliği nasıl daha yaratıcı bir şekilde yapmasını sağlayabiliriz?’

Bulduğumuz cevap; birikimini daha büyük kitlelere aktarmak için hevesle çalışan bir ekibin ellerinde hızla büyüyen, gelişen Yaratıcı Ebeveyn oldu.

Metodumuz

Bu platformda çocuğun gelişimi ile ilgili bilgiler, çocuklarda sık görülen problemler, anne-babaların en çok karşılaştıkları sorunlar, yeni yüzyıla ve günlük kullanıma uygun pratik çözümler, anne-babalıkta değişen ve değişmeyen her şeyden konuşuyor, bununla birlikte yazarak birikimimizi aktarıyoruz.

Sadece bununla kalmayıp sosyal medya üzerinden haftalık olarak yenilikçi, yaratıcı içerik paylaşımlarında bulunuyor, açık/kapalı eğitimler tasarlıyor, dijital imkanları kullanarak, uzun süre bu alanda hizmet vermiş, araştırmalar yapan uzmanları ebeveynlerle bir araya getiriyoruz.

Yazılarımız İçin Tıklayın

Amacımız

Geleceğe Hazır Çocuklar Yetiştirmek İçin Kendini Geliştiren Ebeveynleri Destekliyoruz.

Dönüşen dünyada çocuklarımızın ihtiyaçlarının da değiştiğini biliyoruz ve bize ebeveynlik eden kuşağın uyguladığı modellerin yeni nesillere doğrudan aktarılamayacağının farkındayız. Bu sebeple eski zamanlarda var olan ebeveyn kodlarının şimdiki zamanın dinamiklerini karşılayabileceğine inanmıyoruz.

Biz de geleceğe insan hazırlayan yetişkinler olarak bu dönüşümde sizin alabileceğiniz pozisyonları bir takım yaratıcı çözümler eşliğinde destekliyor, ilgili metodolojiler üzerine konuşuyoruz. Çünkü çocuğunuzun hem onunla kuracağınız iletişimde hem de onun çevresinde yaşayacağı problemlerde yaratıcı bir ebeveyne ihtiyacı olacak. Bu sayede kendinize en uygun ebeveynlik modelini dizayn edebilecek noktaya gelebilmeniz için sizleri destekliyoruz.

Menü